Hakkımızda

1984- 2014 yılları arası 30 yıl süre zarfında Serinhisar Belediyesi Muhasebe Müdürlüğü . Personel Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğünde uzun yıllar görev yaparak emekliye ayrıldım. 
Bu süre Zarfında dürüstlük çerçevesinde, halka hizmetin hakka hizmet olduğuna inanarak , bu inançla insan ayrımı yapmadan kişilik ve meslek tecrübemi geliştirdim. Bu doğrultuda da kişilik. bilgi ve tecrübem ile Gayrimenkul Alım-Satımlarında insanlara doğru yatırım yapmaları konusunda yönlendirmek teknik konularda faydalı olabileceğimi, ilçemizde bu eksikliği giderebileceğimi hissettiğim için ilçemizin ilk ismi olan Kızılhisar isminde hatırlanması ve unutulmaması açısından KIZILHİSAR EMLAK adı altında Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimi Açtım.

 İfraz, Tevhid, Yapılaşma, Kat, Mülkiyeti, Kat İrtifakı İnşaat İşleri Konusunda vatandaşlarımızın danışmaları ilçemiz içerisinde ve ilçe dışında her türlü Gayrimenkul Alım, Satım ve Kiralama İşlemlerinde Halkımızın Hizmetindeyiz. Tüm vatandaşlarımızın güler yüzle karşılanıp, güvenle uğrayabileceği, bir dost kapısı olarak, memnuniyetle ayrılacak olduğu Emlak Ofisimize Bekliyoruz... Şimdiden İlgi ve alakanıza teşekkür eder, saygılar sunarım.